شرکت نواندیشان‌آللفا با نام تجاری آلفاماشین فعالیت خود را در سال 1384 با هدف تامین نیازهای تولید در زمینه پلاستیک در ایران آغاز نمود.

از آنجا که بازار پلاستیک بسیار گسترده میباشد لذا نیاز بازار نقش مهمی در تعیین نوع فعالیت ایفا میکند؛ متخصصین بازاریابی شرکت پس از بررسی بازار و موارد اعلام شده توسط اتاق بازرگانی کشور ایران به این نتیجه میرسد که میزان هنگفتی از هزینه های کارخانجات بابت واردات درپوش پلاستیکی از کشورهای مختلف می باشد.

شرکت آلفاماشین ابتدا با تولید درپوش بطری کار خود را در سال 1390 آغاز نمود و با فعالیت تولید درب آبمعدنی وارد این عرصه شده است سپس پس با گذشت زمان و دریافت اطلاعات کامل این بازار تصمیم به گسترش و تغییر فعالیت شرکت می‌شود.

همانطور که اشاره شد این محصول جز پرمصرف‌ترین نوع پلاستیک می‌باشد لذا مجموعه با توجه به نیاز تولیدکنندگان وعدم تولید دستگاه در ایران تصمیم بر آن گرفت تا از واردات درپوش با ساختن این دستگاه در ایران و پوشش حمایتی توسط دولت عرصه را برای تولیدکنندگان پویاتر و به صورت غیرمستقیم باعث افزایش نرخ استخدامی در ایران عزیز بشود.

مجموعه آلفاماشین از سال 1398 موفق به ساخت دستگاه تولید درب بطری پلاستیکی شده است و اولین تولید کننده دستگاه تولید درپوش پلاستیکی در ایران می باشد.

آلفاماشین همواره بر پـویایی و نوآوری تاکید داشته وماشین آلات ارائه شده توسط آلفــا دارای کیفیتی بسیــار بالاتر از ماشین آلات عرضه شده در دیگر کشـورهای آسیـــــایی می باشد و استــاندارد ماشین آلات وارداتی به ایران توسط آلفا ماشین برابر با استاندارهای اروپا و به پاس احترام به شما بسیار در این زمینه سختگیـرانه و متعــهد عمل می کنیم.

نیاز به مشاوره برای خرید دارید ؟