درباره شرکت

آلفــا مــاشین سـال ۱۳۸۴ با هدف تامین نیازهای تولید در زمینه تزریق پلاستیک در ایـران تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با جذب نیروهای متخصص و مجـرب، از سال۱۳۸۵ با موجودی انبار  ۳۵۰٫۰۰۰ یورو آغاز کرد و در سال ۱۳۹۶ با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت داجین شــــروع به واردات ماشین آلات تولید دورانی فشرده نمود. این شرکـت واقع در شهـر تایژو در کشور چین بوده که یکی از بهترین تولیدکنندگان ماشین آلات دورانی فشـــرده در چین می باشد. شـرکت داجین پیـــش از تولیــد ماشیــــن آلات دورانی، در زمینه ســـاخت قالب های تزریق فعـــالیت داشته و از بهترین قالبساز های چین می باشد.
آلفاماشین همواره بر پـویایی و نوآوری تاکید داشته و ماشین آلات ارائه شده توسط آلفــا دارای کیفیتی بسیــار بالاتر از ماشین آلات عرضه شده در دیگر کشـورهای آسیـایی می باشد و استـاندارد ماشین آلات وارداتی به ایران توسط آلفا ماشین برابر با استاندارهای اروپا و به پاس احترام به شما بسیار در این زمینه سختگیـرانه و متعــهد عمل می کنیم.

آلفاماشین همواره بر پـویایی و نوآوری تاکید داشته وماشین آلات ارائه شده توسط آلفــا دارای کیفیتی بسیــار بالاتر از ماشین آلات عرضه شده در دیگر کشـورهای آسیـــــایی می باشد و استــاندارد ماشین آلات وارداتی به ایران توسط آلفا ماشین برابر با استاندارهای اروپا و به پاس احترام به شما بسیار در این زمینه سختگیـرانه و متعــهد عمل می کنیم.

نیاز به مشاوره برای خرید دارید ؟